Eva Ullberg

(Sverige, Född 1950)
Eva Ullberg
(Sverige, Född 1950)

EVA ULLBERG, skulpturer, 3 st, glas, signerade och daterade -02.

Figurer. Monterade på stålsocklar. Höjd ca 16 - 18 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 050
180
187
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
17 jun 2018 22:15
2 050 SEK
9
17 jun 2018 22:15
2 050 SEK
17 jun 2018 22:14
1 950 SEK
9
17 jun 2018 22:14
1 850 SEK
17 jun 2018 21:32
1 750 SEK
8
17 jun 2018 21:32
1 650 SEK
8
17 jun 2018 21:19
1 625 SEK
16 jun 2018 8:12
1 525 SEK
16 jun 2018 8:12
1 500 SEK
11 jun 2018 22:53
1 400 SEK
10 jun 2018 17:55
1 300 SEK
10 jun 2018 17:55
1 201 SEK
10 jun 2018 17:54
1 101 SEK
10 jun 2018 17:54
1 001 SEK
10 jun 2018 17:54
902 SEK
10 jun 2018 17:54
852 SEK
10 jun 2018 9:17
801 SEK
10 jun 2018 9:17
751 SEK
9 jun 2018 18:29
550 SEK
9 jun 2018 18:29
500 SEK
9 jun 2018 8:35
351 SEK
9 jun 2018 8:35
301 SEK
7 jun 2018 14:29
300 SEK