ANNA FORSLING, vas, glas, signerad.

Vit dekor mot mörklila fond med överfång i klarglas. Höjd ca 14 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
705
67
77
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 jun 2018 22:40
705 SEK
17 jun 2018 22:40
666 SEK
17 jun 2018 22:38
655 SEK
17 jun 2018 22:37
605 SEK
10 jun 2018 0:03
555 SEK
10 jun 2018 0:03
510 SEK
7 jun 2018 16:59
300 SEK