ANNA FORSLING, vas, glas, signerad.

Underfång i vitt och lila dekor. Höjd ca 14,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
716
63
66
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
17 jun 2018 22:49
716 SEK
17 jun 2018 22:49
666 SEK
17 jun 2018 22:49
650 SEK
17 jun 2018 16:05
600 SEK
14 jun 2018 21:09
550 SEK
14 jun 2018 21:09
500 SEK
14 jun 2018 21:09
450 SEK
14 jun 2018 21:05
400 SEK
14 jun 2018 21:05
350 SEK
7 jun 2018 16:58
300 SEK