KJELL ENGMAN, skulptur, glas, Kosta Boda, signerad.

Blåtonat glas med ansikte. Fäst på stålsockel. Märkt "8 Ken At 959019-100 Kosta Boda K. Engman Atelier". Höjd ca 23 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 715
151
160
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
17 jun 2018 22:01
1 715 SEK
17 jun 2018 22:01
1 650 SEK
9 jun 2018 18:28
1 550 SEK
9 jun 2018 18:28
1 450 SEK
8 jun 2018 23:13
1 100 SEK
8 jun 2018 23:13
1 000 SEK
8 jun 2018 20:15
850 SEK
8 jun 2018 20:15
800 SEK
8 jun 2018 20:15
750 SEK
8 jun 2018 20:15
700 SEK
8 jun 2018 7:36
605 SEK
8 jun 2018 7:36
555 SEK
7 jun 2018 14:28
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

942. Joan Miró, "La Rebelle".
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
105 000 SEK