ERIKA HÖGLUND, skulptur, glas, Målerås, signerad, unikat.

Röd och gul kvinna i klarglas. Märkt "Erika Höglund unikat Målerås Sweden 2000". Etikettmärkt. Höjd 46 cm.

Slitage. Smärre nagg och små märken.

Klubbat pris
1 910
169
176
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
17 jun 2018 22:43
1 910 SEK
17 jun 2018 22:43
1 810 SEK
17 jun 2018 22:42
1 710 SEK
17 jun 2018 22:42
1 610 SEK
17 jun 2018 22:41
1 510 SEK
17 jun 2018 22:41
1 410 SEK
17 jun 2018 22:40
1 310 SEK
17 jun 2018 22:40
1 210 SEK
17 jun 2018 22:40
910 SEK
17 jun 2018 22:40
860 SEK
17 jun 2018 22:40
810 SEK
17 jun 2018 22:40
760 SEK
17 jun 2018 22:39
710 SEK
17 jun 2018 22:39
660 SEK
17 jun 2018 22:33
610 SEK
17 jun 2018 22:25
560 SEK
17 jun 2018 22:24
510 SEK
17 jun 2018 22:24
500 SEK
17 jun 2018 21:53
450 SEK
17 jun 2018 12:19
400 SEK
16 jun 2018 12:46
350 SEK
11 jun 2018 23:07
300 SEK