ERIKA HÖGLUND, skulpturer, 2 st, glas, Målerås, signerade, en unik.

Dekor av figur respektive delfin. Märkta "E. Höglund Målerås 25017" samt "Erika Höglund unikat Målerås Sweden 2000". Höjd 13 - 30 cm.

Smärre slitage. Obetydligt nagg.

Klubbat pris
850
75
79
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
17 jun 2018 21:53
850 SEK
17 jun 2018 21:53
800 SEK
17 jun 2018 21:50
750 SEK
17 jun 2018 21:42
700 SEK
17 jun 2018 18:53
650 SEK
17 jun 2018 18:53
600 SEK
12 jun 2018 23:22
450 SEK
12 jun 2018 23:22
400 SEK
9 jun 2018 22:06
300 SEK