CLAES UVESTEN, skulptur, glas, signerad.

I form av dockuvud. Fäst på metallsockel. Höjd ca 15 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
17 jun 2018 22:30
1 500 SEK
17 jun 2018 22:30
1 500 SEK
17 jun 2018 15:23
1 400 SEK
17 jun 2018 15:23
1 300 SEK
17 jun 2018 14:34
1 200 SEK
16 jun 2018 22:48
1 100 SEK
16 jun 2018 22:48
1 000 SEK
16 jun 2018 22:48
1 000 SEK
15 jun 2018 23:19
850 SEK
11 jun 2018 19:20
800 SEK
11 jun 2018 19:20
760 SEK
10 jun 2018 12:19
650 SEK
10 jun 2018 12:19
600 SEK
10 jun 2018 0:03
550 SEK
8 jun 2018 17:29
500 SEK
8 jun 2018 17:29
500 SEK
7 jun 2018 10:06
300 SEK