FIRMA BENGT-ERIK HALLBERG, armband och halssmycke med hänge, sterling silver, signerade Lindström, 1973.

Halsring diameter 12 cm. Höjd hänge 6 cm. Öppningsbar armring med grön sten.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 685
237
247
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
13
28 aug 2018 13:57
2 685 SEK
11
28 aug 2018 13:57
2 500 SEK
11
28 aug 2018 13:52
2 485 SEK
13
28 aug 2018 13:52
2 285 SEK
11
28 aug 2018 13:52
2 055 SEK
13
28 aug 2018 13:52
1 955 SEK
11
28 aug 2018 13:12
1 850 SEK
12
28 aug 2018 11:45
1 750 SEK
11
28 aug 2018 11:44
1 650 SEK
12
28 aug 2018 11:44
1 580 SEK
11
27 aug 2018 20:16
1 480 SEK
27 aug 2018 20:16
1 380 SEK
27 aug 2018 17:43
1 300 SEK
9
26 aug 2018 19:23
1 200 SEK
10
26 aug 2018 19:23
1 200 SEK
9
25 aug 2018 13:56
1 020 SEK
8
25 aug 2018 13:56
970 SEK
8
24 aug 2018 19:41
967 SEK
23 aug 2018 12:07
917 SEK
23 aug 2018 12:07
880 SEK
23 aug 2018 8:38
867 SEK
23 aug 2018 8:38
817 SEK
23 aug 2018 8:37
800 SEK
23 aug 2018 8:37
750 SEK
23 aug 2018 5:57
550 SEK
23 aug 2018 5:57
500 SEK
22 aug 2018 23:35
450 SEK
21 aug 2018 23:32
400 SEK
21 aug 2018 23:00
350 SEK
21 aug 2018 20:02
300 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962