1061266

VÄSKA, "Birkin 35", Hermès 2003.

Röd Clemance med röda stickningar och palladiumhardware. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt med artisanstämplar och årsstämpel. Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande skinn, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 19 x 26 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Nötta hörn. Lås slitet. Fläckar.

Placering
Alma, Nybrogatan 8, 114 34 Stockholm

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Marcus Nilsson

Marcus Nilsson
Ansvarig specialist fashion och Chef Kundservice

marcus.nilsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 10 timmar

    Utropspris: 60 000 SEK

    35 000
    3 388 EUR
    3 992 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 36 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    217 okt 15:0035000SEK
    111 okt 18:0133333SEK