CHANEL, Armbandsur.

CHANEL, Armbandsur.

Première, förgylld med läderremmar i armbandet, märkt Chanel, Paris, quartz, Swiss made, E.H. 26519, längd 16 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
8 400
745
778
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
22 okt 2018 18:19
8 400 SEK
22 okt 2018 13:38
8 200 SEK
13 okt 2018 21:25
8 000 SEK
12 okt 2018 22:47
1 000 SEK
12 okt 2018 20:35
350 SEK
12 okt 2018 13:07
300 SEK
Anita Bolin
Anita Bolin
Senior specialist smycken
+46 (0)737 47 16 48