Axelremsväska i quiltat lammskinn med detaljer i guldfärgad metall och burgundifärgat foder. Märkt med kod (tillverkningsår 2010-11) samt "CHANEL", "MADE IN FRANCE".
Ca 23 x 14 x 7 cm.
Dustbag från Louis vuitton dustbag medföljer
Visst bruksslitage, repor