KLÄNNING, sent 1950-tal

KLÄNNING, sent 1950-tal

Syrenblommig sidenblandning, new look stil med nedhasad axel, smal midja och utställd kjol. Storlek motsvarande svensk 36. Bystvidd ca 76 cm, midjemått ca 60, längd ca 102 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
850
75
78
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
23 okt 2018 19:58
850 SEK
23 okt 2018 19:58
825 SEK
23 okt 2018 19:57
800 SEK
23 okt 2018 19:56
750 SEK
23 okt 2018 19:56
725 SEK
23 okt 2018 19:55
700 SEK
23 okt 2018 19:55
650 SEK
23 okt 2018 19:52
600 SEK
23 okt 2018 16:13
550 SEK
23 okt 2018 16:13
500 SEK
23 okt 2018 16:13
500 SEK
23 okt 2018 16:13
450 SEK
23 okt 2018 16:13
400 SEK
16 okt 2018 19:07
350 SEK
11 okt 2018 19:44
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

28. Poul Kjaerholm, matbord, "PK-54", Fritz Hansen, Danmark, 2011.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK