Céline

(Frankrike)
Céline
(Frankrike)

CELINE, solglasögon

Svarta skalmar. Märkta "Céline made in Italy" samt numrerade. Fodral medföljer.

Bruksslitage, repor

Klubbat pris
1 811
160
167
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
22 okt 2018 22:38
1 811 SEK
12
22 okt 2018 22:34
1 711 SEK
22 okt 2018 22:34
1 620 SEK
22 okt 2018 22:02
1 611 SEK
11
22 okt 2018 22:00
1 511 SEK
22 okt 2018 22:00
1 500 SEK
11
22 okt 2018 21:41
1 400 SEK
22 okt 2018 13:27
1 300 SEK
10
22 okt 2018 8:46
1 200 SEK
20 okt 2018 23:04
1 100 SEK
9
20 okt 2018 20:26
1 000 SEK
8
20 okt 2018 9:19
950 SEK
17 okt 2018 17:41
900 SEK
13 okt 2018 22:47
850 SEK
13 okt 2018 20:14
800 SEK
12 okt 2018 17:56
550 SEK
12 okt 2018 9:27
500 SEK
11 okt 2018 21:18
400 SEK
11 okt 2018 18:28
350 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74