1096210

HERMÈS, Birkin 35 Bordeaux, 2017.

Bordeauxfärgad togo med stickningar i samma färg. Beslag och detaljer i guldfärgad metall. Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel "A" på insidan (2017). Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande bordeauxfärgat skinn, invändigt, två fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 27 x 19 cm. Regnskydd, dustbag och kartong medföljer.

Kvitto finns.

Konditionsrapport

Nyskick. Box med slitage.

Placering
Alma, Nybrogatan 8, 114 34 Stockholm

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Fock

Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig

johanna.fock@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 30 minuter

    Utropspris: 85 000 SEK

    82 000
    7 937 EUR
    9 352 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 84 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    520 okt 22:2782000SEK
    415 okt 20:5280000SEK
    Acceptpris på 80 000 SEK uppnåddes
    212 okt 22:1975000SEK