1096210
Hermès

HERMÈS, Birkin 35 Bordeaux, 2017

Bordeauxfärgad togo med stickningar i samma färg. Beslag och detaljer i guldfärgad metall. Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel "A" på insidan (2017). Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande bordeauxfärgat skinn, invändigt, två fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 27 x 19 cm. Regnskydd, dustbag och kartong medföljer.

Nyskick. Box med slitage.

Övrigt

Kvitto finns.

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)8 614 08 72

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
84 000
7 820
8 751
Utropspris
85 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 okt 2018 20:11
84 000 SEK
20 okt 2018 22:27
82 000 SEK
15 okt 2018 20:52
80 000 SEK
12 okt 2018 22:19
75 000 SEK
12 okt 2018 19:53
70 000 SEK