1096211

HERMÈS, "Kelly" 40.

Svart togo med gold hardware. Avtagbar axelrem i läder, stämplad HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel. Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Ca 40 x 26 x 15 cm. Regnskydd, dustbag och box medföljer.

Kvitto finns

Konditionsrapport

Visst bruksslitage, fläckar

Placering
Alma, Nybrogatan 8, 114 34 Stockholm

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Fock

Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig

johanna.fock@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 17 timmar

    Utropspris: 75 000 SEK

    50 444
    4 882 EUR
    5 753 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 52 444 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    216 okt 13:1750444SEK
    213 okt 09:2648444SEK
    213 okt 09:2646444SEK