GIANNI VERSACE, halsband

GIANNI VERSACE, halsband

Gudlfärgad kedja med runt hänge i bärnstensliknande material med dekor av förgyllt Medusahuvud. Märkt "GIANNI VERSACE". Längd ca 57 cm.
med dustbag

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 701
149
155
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
22 okt 2018 20:38
1 701 SEK
8
22 okt 2018 20:38
1 601 SEK
8
21 okt 2018 19:56
1 600 SEK
21 okt 2018 19:56
1 500 SEK
16 okt 2018 17:48
1 400 SEK
15 okt 2018 22:47
1 300 SEK
13 okt 2018 19:57
1 200 SEK
13 okt 2018 0:04
1 100 SEK
12 okt 2018 10:49
1 000 SEK
12 okt 2018 8:12
350 SEK
11 okt 2018 18:50
300 SEK