1098625
HERMÈS, "Birkin 35", 2008
HermÈs, "birkin 35", 2008
HermÈs, "birkin 35", 2008
HermÈs, "birkin 35", 2008
HermÈs, "birkin 35", 2008
HermÈs, "birkin 35", 2008

Svart togo med svarta stickningar och spänne samt lås i guldfärgad metall. Märkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisan- och årsstämplar på spännets baksida. Fodrad med svart läder, invändigt två fack varav en med dragkedja. Ca 35 x 27 x 19 cm. Dustbag, kartong samt regnskydd medföljer. Lås och nyckel finns.

Visst bruksslitage, märken invändigt

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)8 614 08 72

Utropspris
65 000 SEK