1098625

HERMÈS, "Birkin 35", 2008.

Svart togo med svarta stickningar och spänne samt lås i guldfärgad metall. Märkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisan- och årsstämplar på spännets baksida. Fodrad med svart läder, invändigt två fack varav en med dragkedja. Ca 35 x 27 x 19 cm. Dustbag, kartong samt regnskydd medföljer.

Väskan har precis varit på spa i Paris

Konditionsrapport

Visst bruksslitage, märken invändigt

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Fock

Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig

johanna.fock@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    7 timmar 1 minut

    Utropspris: 85 000 SEK

    63 000
    6 098 EUR
    7 185 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 65 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    416 okt 20:0863000SEK
    312 okt 18:1460000SEK
    212 okt 16:062200SEK