HERMÈS, "Birkin 35", 2008.

Svart togo med svarta stickningar och spänne samt lås i guldfärgad metall. Märkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisan- och årsstämplar på spännets baksida. Fodrad med svart läder, invändigt två fack varav en med dragkedja. Ca 35 x 27 x 19 cm. Dustbag, kartong samt regnskydd medföljer. Lås och nyckel finns.

Konditionsrapport

Visst bruksslitage, märken invändigt

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Fock

    Johanna Fock
    Specialist fashion, eventansvarig

    johanna.fock@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss