SOFFBORD, 1980-tal.

SOFFBORD, 1980-tal.

Ben i kromat stål. Skiva i marmor. Längd 80 cm, bredd 80 cm, höjd 45 cm.

Slitage. Nagg. Rostangrepp. Tassar saknas.

Proveniens

Klubbat pris
1 202
107
111
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
12 jul 2018 14:38
1 202 SEK
12 jul 2018 14:38
1 102 SEK
12 jul 2018 14:37
1 100 SEK
8 jul 2018 17:34
1 000 SEK
8 jul 2018 7:57
600 SEK
12 jun 2018 6:47
500 SEK