1064119

GOLVLAMPOR

2 st, Høvik Lys, Norge 2000-tal.

Mässing samt krom. Total höjd 148 cm. Skärmens diameter 43 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - F2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 22 timmar

    Utropspris: 300 EUR

    150
    EUR
    1 519 SEK
    174 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 160 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    114 jun 18:34150EUR