SIGURD PERSSON, matgrupp, fem delar, Åry Stålmöbler, 1900-talets andra hälft
Stapelbara stolar med grön sits & rygg, vita ben och ståldetaljer. Bordsskiva i laminat. Extra bordsskiva. Sitthöjd ca 42, höjd 76 cm. Bordets diameter 125 resp 159 cm, höjd 71 resp 73 cm
Slitage. Märken. Färgbortfall. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.