PALL, "Fyrklöver", Oy Stockmann Ab, Kervo Snickerifabrik, 1960-tal.

Storlek 35x35 cm, höjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Likadan pall illustrerad i journalen Kaunis Koti 4/1966, sid 53.

Klubbat pris
146
1 645
154
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (16 bud)
25 maj 2018 17:47
146 EUR
25 maj 2018 17:47
136 EUR
25 maj 2018 17:46
125 EUR
25 maj 2018 17:36
115 EUR
25 maj 2018 17:36
111 EUR
25 maj 2018 17:36
100 EUR
25 maj 2018 17:36
95 EUR
25 maj 2018 17:36
90 EUR
25 maj 2018 17:36
85 EUR
24 maj 2018 22:04
80 EUR
24 maj 2018 22:04
75 EUR
19 maj 2018 17:35
55 EUR
19 maj 2018 12:25
50 EUR
19 maj 2018 12:25
45 EUR
18 maj 2018 19:09
35 EUR
18 maj 2018 12:54
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977