1064115

KARI RUOKONEN

Golvlampa, Orno 1970-tal.

Mässing. Höjd 142 cm. Diameter 37 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 EUR

    Slutpris

    3 000
    EUR
    31 136 SEK
    3 437 USD

    Budhistorik (7 bud)
    720 jun 15:043000EUR
    Acceptpris på 3 000 EUR uppnåddes
    615 jun 14:172400EUR
    514 jun 22:352300EUR