1034520

ELISABETH KEYSER

Olja på duk. Signerad och daterad 1891.

Sillfiske vid Arilds Läge. 100x120 cm.

Konditionsrapport

Retuscher. Lagning.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 SEK

    Slutpris

    33 000
    3 139 EUR
    3 676 USD

    Budhistorik (10 bud)
    613 jul 18:2033000SEK
    3A13 jul 18:1932000SEK
    613 jul 18:1932000SEK
    Acceptpris på 30 000 SEK uppnåddes