1046937
LJUSKRONA, omkring 1900.

Stomme av mässing. Behäng med prismor. För nio ljus. Fyra ljuspunkter. Diameter 73. Höjd 78 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
15 000 SEK