BOKSKÅP/VITRINSKÅP, Biedermeier 1800-talets första hälft, Europa

Fanérat, glasad dörr. Bakomliggande hyllplan. Spegelglas i bakstycke. Längd 108, djup 56, höjd ca 175 cm Nyckel finns.

Kompletterade hyllor mm. Smärre slitage. Smärre fläckar. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK