JEAN JOSEPH TAILLASSON

(Frankrike, 1745-1809)
JEAN JOSEPH TAILLASSON
(Frankrike, 1745-1809)

JEAN JOSEPH TAILLASSON, olja på duk, signerad.

Figurscen. Bildens mått 43 x 53 cm. Samtida ram.

Sedvanligt slitage. Renoverad. Retuscher. Duken klistrad på pannå. Krackelyrer. Smärre färgbortfall.

Utropspris
15 000 SEK