SKÄNK, 1800-tal.

SKÄNK, 1800-tal.

Furu. Räfflad dekor på skåpdörrarna. Invändig hyllinredning. Längd 136 cm, bredd 37 cm, höjd 152 cm.

Slitage. Skador. Sprickor. Renoverat och kompletterat. Fläckar. Ställvis slaget trä.

Utropspris
3 000 SEK