SKÅL, Silver Olof Grubb, Hudiksvall, 1798.

Hänklar i form av fabeldjur. Svisselerad dekor. Diameter 17. Höjd 13,5 cm. Vikt 261 g.

Smärre slitage. Bucklor. Bucklor.

Utropspris
15 000 SEK