Walter Firle

(Tyskland, 1859-1929)
Walter Firle
(Tyskland, 1859-1929)

WALTER FIRLE, olja på duk, signerad.

Interiör med musicerande flickor. 91x69 cm.

Smärre fläckar och märke.

Utropspris
8 000 SEK