GARDEROBSSKÅP, Jugend, 1900-talets första hälft

Fanerad med mahongy. Skåpsdörr med spegelglas och bakomliggade hänginredning. Dörrpar med bakomliggande hyllinredning. 5 lådor. Löst krön. Bredd 139, djup 56, höjd 210 cm Nyckel finns.

Slitage. Märken. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK