GARDEROBSSKÅP, Jugend, 1900-talets första hälft

Fanerad med mahongy. Skåpsdörr med spegelglas och bakomliggade hänginredning. Dörrpar med bakomliggande hyllinredning. 5 lådor. Löst krön. Bredd 139, djup 56, höjd 210 cm Nyckel finns.

Slitage. Märken.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

443. Andy Warhol, "Marilyn Monroe (Marilyn)".
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK