SERVISDELAR, 26 delar, "Rehnska mönstret", Rörstrand, numrerade, 1900-talets slut.

Jubileumsutgåva efter original från 1760. Dekor av det s.k. Rehnska mönstret i blått samt bianco sopra bianco. Tolv mattallrikar, tolv djupa tallrikar, terrin med lock samt under- / uppläggningsfat. I originalförpackningar.

Smärre slitage.

Utropspris
10 000 SEK