1057498

SOFFA, 1800-talets slut.

Stomme av betsat lövträ. Främsre ben på hjul. Skuren dekor. Klädd med textil. Sitthöjd 42. Bredd 165. Djup 70. Höjd 116 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken. Senare klädsel.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 500
    438 EUR
    498 USD

    Budhistorik (27 bud)
    9A12 jul 12:064500SEK
    612 jul 12:064450SEK
    9A12 jul 12:034250SEK