OKÄND KONSTNÄR, 16/1700-tal. Olja på duk.

Pilgrim. Duk 70 x 57 cm.

Uppfodrad duk, slitage.

Klubbat pris
12 500
1 103
1 151
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9
7 jul 2018 22:13
12 500 SEK
7 jul 2018 22:12
12 000 SEK
7 jul 2018 14:37
10 000 SEK
8
7 jul 2018 14:02
9 000 SEK
7 jul 2018 10:49
8 602 SEK
4 jul 2018 17:54
3 200 SEK
3 jul 2018 20:02
3 000 SEK
1 jul 2018 17:51
2 000 SEK
29 jun 2018 13:53
1 155 SEK
29 jun 2018 11:09
950 SEK
29 jun 2018 6:12
900 SEK
28 jun 2018 21:46
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

404. Gladys Nilsson, Sannolikt ur "Domestic Goddess Series".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK