1061677
Josef Frank
(1885-1967)

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, "Diplomat", 1900-talets andra hälft.

Mahogny och mahognyfanér. Längd 105. Bredd 105. Höjd 48 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
15 000 SEK