1061832

STOLAR

12 stycken 1800-talets slut.

Målade. Sitthöjd 47. Bredd 45. Djup 40. Höjd 81 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Smutsliga.

Proveniens
Restaurang Hasselbacken,

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    312 EUR
    360 USD

    Budhistorik (4 bud)
    314 jun 08:003200SEK
    Acceptpris på 3 200 SEK uppnåddes
    111 jun 22:203000SEK
    211 jun 22:152300SEK