BESTICKSERVIS, 94 delar, nysilver, "Kungsholm", 1900-talets andra hälft.

Tolv matgafflar, längd 21 cm.
Tolv matknivar, längd 24 cm.
Tolv matskedar, längd 21 cm.
Tolv bordsgafflar, längd 17,5 cm.
Tolv bordsknivar, längd 21 cm.
Tolv bordsskedar, längd 18 cm.
Tolv smörknivar, längd 16 cm.
Sex pickles-gafflar, längd 12 cm.
Två sillgafflar, längd 20 cm.
Två sillspadar, längd 14 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 300
204
213
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
19 jul 2018 9:44
2 300 SEK
14 jul 2018 1:22
2 100 SEK
14 jul 2018 1:22
2 000 SEK
14 jul 2018 1:22
1 600 SEK
14 jul 2018 1:22
1 500 SEK
14 jul 2018 1:21
1 100 SEK
14 jul 2018 1:21
1 000 SEK
13 jul 2018 22:19
450 SEK
13 jul 2018 22:19
400 SEK
13 jul 2018 18:13
350 SEK
13 jul 2018 16:28
300 SEK