OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL, Olja på duk.
Flicka i traditionell dräkt från Zeeland, Nederländerna. 125x72
Smärre färgbortfall.
A tergo blyertsanteckning Max M Höber, Adalbertstrasse.