VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Målat. Glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Underdel, dörrpar med bakomliggande förvaring. Bredd 130, djup 36, höjd 161 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. en låst dörr. Avslag på ben. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK