1065461

URNA / DEKORELEMENT

Trä, omkring år 1800.

Trä, målad, skuren dekor. Höjd 50 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre skador. Torrsprickor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    6 700
    637 EUR
    746 USD

    Budhistorik (25 bud)
    1220 jul 16:566700SEK
    11A20 jul 16:566500SEK
    11A20 jul 16:516200SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes