SKÅP, Stilmöbler, Linköping, 1900-talets mitt.

Mahogny. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan samt lådor, dörrar med dekor av guldornamenterad skinnimitation. Underdel med två lådor. Märkt med plakett. Bredd 122. Djup 49. Höjd 150 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13