SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, Glas & Trä, Hovmanstorp 190-talets mitt

Förgyllt och bronserat. Konsolbord med skiva av marmor. Genombruten dekor. Märkt. Spegelns mått: 157x 60 cm. Bordets längd 66, djup 26, höjd 69 cm

Smärre slitage. Märken. Färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK