BYRÅ, gustaviansk, 1800-talets första hälft.

Lådor med draghandtag i mässing. På nedåt avsmalnande ben. Framtagen originalmålning. Bredd 126 cm, djup 56 cm, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Ställvis omfattande slitage. Renoverad och kompletterad. Nedsänkt. Mindre skador. Synliga skarvar. Delvis maskstungen. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK