SKÅP, renässansstil, 1900-talets första hälft.

Ek. Rikligt skuren dekor. Fyra dörrar med bakomliggande hyllplan. Två lådor. Bredd 135, djup 58, höjd 166 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Smärre dekorbortfall. Lagningar.

Utropspris
4 000 SEK