VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Målat och bronserat. Glasad dörr med bakomliggande hyllplan. Glasade sidor. Bredd 73, djup 39, höjd 156 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
4 000 SEK