Sven Walberg

(Sverige, 1872-1946)
Sven Walberg
(Sverige, 1872-1946)

SVEN WALBERG, olja på duk, signerad och daterad 1913.

Porträtt - midjebild föreställande Elsa Eklundh, 67 x 53 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK