UTDRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.

Målad. Längd 178 cm, bredd 61 cm, höjd ca 108 cm.

Åldersrelaterat slitage med skador, torrsprickor och färgbortfall. Renoverad och kompletterad. Ställvis maskstungen.

Utropspris
6 000 SEK