KLÄDSKÅP, 1900-talets första del.

Stomme i betsad furu. Front med pardörr. Låda nedtill. Längd 112 cm. Djup 50 cm. Höjd 192 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Slitage. Låset funkar ej. Saknar en dragring.

Utropspris
3 000 SEK