KLÄDSKÅP, 1900-talets första del.

Stomme i betsad furu. Front med pardörr. Låda nedtill. Längd 112 cm. Djup 50 cm. Höjd 192 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Slitage. Låset funkar ej. Saknar en dragring. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK