OLAF VON BOHR, 5 st klädkrokar, licenstillverkade av Husqvarna Borstfabrik för Kartell, 1970-tal.

Modell "Gancio Appendiabiti". Plast. Diameter 11 cm vardera.

Bruksslitage.

Proveniens

Klubbat pris
1 600
142
148
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
25 jun 2018 22:22
1 600 SEK
25 jun 2018 22:18
1 500 SEK
25 jun 2018 22:18
1 400 SEK
25 jun 2018 22:18
1 300 SEK
25 jun 2018 22:18
1 200 SEK
25 jun 2018 22:17
1 100 SEK
15 jun 2018 0:00
1 000 SEK
14 jun 2018 13:20
950 SEK
14 jun 2018 12:52
850 SEK