MARCELLO SIARD, 3 st hyllor, Kartell, 1970-tal.

Plast. Krok formgiven av Otto von Bohr. Längd 80 cm, bredd 31 cm, höjd 35 cm vardera.

Slitage.

Proveniens

Klubbat pris
2 100
199
228
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
25 jun 2018 22:16
2 100 SEK
25 jun 2018 22:16
2 000 SEK
25 jun 2018 19:06
1 500 SEK
25 jun 2018 19:06
1 400 SEK
24 jun 2018 19:43
1 000 SEK
16 jun 2018 7:09
400 SEK
15 jun 2018 11:13
350 SEK